O nas

Zakład Medyczny „KAAR-MED” swoją działalność rozpoczął w 1999 r . Siedziba Polikliniki znajduje się na warszawskiej Ochocie, gdzie od ponad 20 lat z powodzeniem realizujemy usługi medyczne z różnych dziedzin medycyny. Głównie są to świadczenia z zakresu: ginekologii, endokrynologii, genetyki, badań prenatalnych, urologii, interny, USG, drobnych zabiegów ginekologicznych i urologicznych. Poza tym w naszej placówce możecie Państwo skorzystać z punktu pobrań badań laboratoryjnych, mikrobiologicznych, genetycznych i innych.

Dynamiczny rozwój naszej Placówki sprawił, że w 2004 r poszerzyliśmy naszą działalność o współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Medycy Szkolnej. Obecnie w ramach umowy z NFZ w zakresie Medycyny Szkolnej świadczymy usługi na terenie Warszawy i okolic dla ponad 30 szkół. Dzięki utworzeniu Działu Medycyny Szklonej kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju naszej placówki stało się nawiązanie współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie realizacji programów profilaktycznych dla uczniów.

Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju naszej placówki było powołanie do życia w 2020 r., dwóch nowych działów jaki są Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna, oraz Ośrodki Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży o I stopniu referencyjności.

W ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej świadczymy usługi lekarskie i pielęgniarskie na terenie Ursynowa w dwóch lokalizacjach przy ul. Kajakowej i Romera.

Ośrodki psychologiczne znajdują się w Warszawie na Ursynowie, w Legionowie i Ząbkach.

Tak dynamiczny rozwój naszej placówki możliwy jest tylko dzięki zespołowi ludzi , którzy każdego dnia swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem i pracą czynią wszystko by zapewnić bezpieczeństwo i komfort naszym pacjentom.