Patrycja Salak

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, trenerem Treningu Umiejętności Społecznych jak również animatorem czasu wolnego. Na co dzień zajmuję się szeroko pojętym obszarem rodzinnym.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą od lat 7. oraz ich rodzinami. Doświadczenie nabywałam poprzez pracę i wolontariaty w szkołach, a także poradniach. Prowadziłam także zajęcia z zakresu kompetencji emocjonalno-społecznych i Treningi Umiejętności Społecznych, Nieustannie podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, m.in. z zakresu metod terapeutycznych, mediacji czy radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz ze stresem. Wszystko po to, aby jak najlepiej móc zgłębić istotę zgłaszanych trudności.

W swojej pracy staram się dobierać metody najlepiej ukierunkowane na indywidualne potrzeby jednostki. Niezwykle cenię sobie bowiem nawiązanie dobrej relacji terapeutycznej, która jest jednym z ważniejszych czynników w procesie pokonywania kryzysów i przeciwności, jakie od czasu do czasu stają na drodze każdego z nas.