Anna Rodek

Jestem psychologiem z wykształcenia i z pasji. Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności psychologii klinicznej na SWPS w Warszawie, odbyłam staż kliniczny z modułem psychoterapeutycznym i zaburzeń odżywiania.

Posiadam również przygotowanie pedagogiczne. Obecnie kontynuuję studia z zakresu psychotraumatologii.

Brałam udział w licznych kursach i warsztatach przygotowujących mnie do pracy z osobami borykającymi się z różnymi problemami m.in. z zaburzeń stanów emocjonalnych u nastolatków, depresji dzieci i młodzieży, samouszkodzeń i zachowań autoagresywnych, zaburzeń odżywiania. Stale dokształcam się i zdobywam nowe umiejętności, aby móc jak najskuteczniej pomagać osobom, które spotykam na swojej zawodowej drodze.

Skończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję również w nurcie CBT. Łączę różne techniki i metody, aby pomóc osobom, które z wielu powodów przeżywają kryzysy i trudności życiowe.

Pracuję z osobami lękowymi, mającymi trudności z radzeniem sobie z emocjami, szczególnie ze złością, agresją i stresem. Wspieram młodych ludzi zmagających się z sytuacją rozwodu rodziców, pomagam osobom z niską samooceną, nieśmiałością i trudnościami w relacjach społecznych. Pracuję także z osobami po przebytej traumie i trudnych życiowych doświadczeniach. Pomagam osobom mającymi zaburzenia obsesyjno – kompulsywne, a także wspieram osoby w leczeniu zaburzeń odżywiania, depresji i innych problemów.

Pracuję z dorosłymi, w różnych trudnościach i problemach, pomagam także rodzicom w trudnościach wychowawczych, osobom rozstającym się, szczególnie w komunikacji i innych sprawach dotyczących opieki nad dzieckiem. Wspieram także osoby po rozstaniu w różnych problemach z jakimi mierzą się po tak traumatycznej życiowej zmianie.