Paulina Święcka

Swiecka-Paulina-zdj-scaled

Z wykształcenia jestem pedagogiem i psychologiem. Skończyłam studia podyplomowe z zakresu wczesnej interwencji i wspierania rozwoju dziecka w wieku 0-6 lat. Ukończyłam kurs z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I st.). Jestem certyfikowanym trenerem Treningu Zastępowania Agresji TZA-ART. Odbyłam również liczne warsztaty z obszaru wsparcia psychologicznego.

Swoje doświadczenie zdobywałam w organizacjach pozarządowych oraz w pracy gabinetowej. Pracuję indywidualnie, prowadzę również warsztaty dla dzieci, młodzieży, rodziców, uczniów, studentów oraz przedstawicieli różnych grup zawodowych.

Specjalizuję się w następujących obszarach: profilaktyki agresji, rozwijania umiejętności społecznych, wspierania rodziców w trudnościach wychowawczych, wspierania nastolatków w odnajdywaniu spokoju i równowagi, a także budowaniu pewności siebie. Bliska jest mi też praca z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, a także wspieranie osób w kryzysie. Pracuję z osobami w każdym wieku, daje mi to możliwość spojrzenia na świat i moją pracę z różnych perspektyw.

Podstawą moich działań jest dla mnie drugi człowiek i jego szczęście.